Personato Vacatures | 500+ | Direct solliciteren https://personato.nl/vacatures/zoeken?q=&amp%3Blocation%5Bterm%5D=&amp%3Blocation%5Blat%5D=&amp%3Blocation%5Blng%5D=&amp%3Blocation%5Bradius%5D=0&amp%3Bjob_types%5B0%5D=Finance%20en%20Control&amp%3Bsalary_range=0&sort=publication_date_desc&format=feed Sun, 15 Sep 2019 18:55:14 +0200 Symfony https://personato.nl/app/assets/img/logo.png Personato Vacatures | 500+ | Direct solliciteren https://personato.nl nl-nl Sun, 15 Sep 2019 18:55:14 +0200 (senior) assistent accountant https://personato.nl/vacatures/senior-assistent-accountant https://personato.nl/vacatures/senior-assistent-accountant

Heb jij al enige ervaring opgedaan binnen de accountancy en ben je toe aan een volgende stap bij een dynamisch en ambitieus kantoor, dan is dit iets voor jou!

]]>
info@personato.nl (Personato) Fri, 13 Sep 2019 16:10:51 +0200
Accountant AA https://personato.nl/vacatures/accountant-aa https://personato.nl/vacatures/accountant-aa

Voor dit kantoor in de regio Nijmegen/Arnhem zijn wij opzoek naar een AA Accountant die zich bezig gaat houden met de MKB sector. Dus ben jij toe aan een nieuwe uitdaging? En ben jij diegene die als AA Accountant samen met ondernemers van MKB bedrijven om de tafel gaat zitten? Solliciteer dan direct!

Consultant: Luuk Snijders//l.snijders@personato.nl]]>
l.snijders@personato.nl (Luuk Snijders) Fri, 13 Sep 2019 12:20:10 +0200
Financieel Medewerker https://personato.nl/vacatures/financieel-medewerker-1 https://personato.nl/vacatures/financieel-medewerker-1

Hier bij Personato zijn we op zoek naar een financieel medewerker die ons office team komt versterken. Je komt te werken met twee gezellig, hard werkende dames die passie hebben voor hun werk. Heb jij een financieel gerelateerde opleiding gedaan en op zoek naar een nieuwe uitdaging? Solliciteer dan direct!

Consultant: Kiki Jansen//k.jansen@personato.nl]]>
k.jansen@personato.nl (Kiki Jansen) Fri, 13 Sep 2019 08:40:04 +0200
Medewerker Inkoop & Logistiek https://personato.nl/vacatures/medewerker-inkoop-logistiek https://personato.nl/vacatures/medewerker-inkoop-logistiek

Voor AGMI Traffic & Lighting is Personato op zoek naar een Medewerker Inkoop & Logistiek! Ben jij goed met systemen, werk je secuur en hou je er van om dagelijks in contact te zijn met leveranciers en andere afdelingen binnen de organisatie? Wacht dan niet langer en solliciteer direct!

Consultant: Loes Duffhues//l.duffhues@personato.nl]]>
l.duffhues@personato.nl (Loes Duffhues) Thu, 12 Sep 2019 14:50:13 +0200
Commercieel Adviseur Particulier https://personato.nl/vacatures/commercieel-adviseur-particulier https://personato.nl/vacatures/commercieel-adviseur-particulier

Ben jij de Commerciële Adviseur Verzekeringen die elke klant met een fijn gevoel weer ons kantoor laat verlaten? Jij geeft hoogwaardig advies en weet met alle mensen een klik te leggen, maar nog belangrijker; jij bent de enthousiaste adviseur die op professioneel vlak, maar ook als leuke collega de perfecte aanvulling is voor ons team! 

]]>
info@personato.nl (Personato) Thu, 12 Sep 2019 14:50:10 +0200
Notarieel en fiscaal jurist https://personato.nl/vacatures/notarieel-en-fiscaal-jurist https://personato.nl/vacatures/notarieel-en-fiscaal-jurist

Loop jij warm voor Estate Planning? Vind jij het leuk om ondernemers juridisch en fiscaal hierin te adviseren? Dan zijn wij op zoek naar jou!

Consultant: Daphne Roox//d.roox@personato.nl]]>
d.roox@personato.nl (Daphne Roox) Thu, 12 Sep 2019 14:50:05 +0200
HR Administrator https://personato.nl/vacatures/hr-administrator https://personato.nl/vacatures/hr-administrator

Ben je een echte administratieve tijger en heb je altijd alle zaken op orde? Ben je nauwkeurig, integer en steek je graag jouw handen uit de mouwen om processen te optimaliseren? Kom maar op met jouw sollicitatie voor de functie van HR Administrator (40u)!

Consultant: Romy Rooijakkers//r.rooijakkers@personato.nl]]>
r.rooijakkers@personato.nl (Romy Rooijakkers) Thu, 12 Sep 2019 14:50:16 +0200
Volmacht Acceptant Particulier https://personato.nl/vacatures/volmacht-acceptant-particulier-2 https://personato.nl/vacatures/volmacht-acceptant-particulier-2

Heb jij passie voor het vak van Acceptant? En wil jij graag werken bij een regionaal advieskantoor waar kwaliteit, oprechte betrokkenheid en openheid in de dienstverlening centraal staan? Ga dan de uitdaging aan als Volmacht Acceptant Particulier binnen dit professionele team.

]]>
info@personato.nl (Personato) Thu, 12 Sep 2019 14:50:21 +0200