Personato Vacatures | 500+ | Direct solliciteren https://personato.nl/vacatures/zoeken?q=&job_types%5B0%5D=Agri%20en%20Food&salary_range=0&sort=publication_date_desc&format=feed Sun, 15 Sep 2019 17:53:13 +0200 Symfony https://personato.nl/app/assets/img/logo.png Personato Vacatures | 500+ | Direct solliciteren https://personato.nl nl-nl Sun, 15 Sep 2019 17:53:13 +0200 Specialist Bodem & Duurzame energie https://personato.nl/vacatures/specialist-milieu-duurzame-energie https://personato.nl/vacatures/specialist-milieu-duurzame-energie

Ben jij een initiatiefnemer op het gebied van bodem & duurzaamheid? Wil jij werken in een uniek familiebedrijf? Dan ben jij de specialist die wij zoeken! 

Consultant: Laure van de Griend//l.vandegriend@personato.nl]]>
l.vandegriend@personato.nl (Laure van de Griend) Fri, 13 Sep 2019 11:40:12 +0200
Administrateur https://personato.nl/vacatures/administrateur-4 https://personato.nl/vacatures/administrateur-4

Kun je ervan genieten als de cijfers én het verhaal erachter kloppen? Vind je het leuk om in teamverband regelmatig tegen deadlines aan te werken? Zoek je een veelzijdige baan met een diversiteit aan taken? Dan zijn wij op zoek naar jou!

Consultant: Kiki Jansen//k.jansen@personato.nl]]>
k.jansen@personato.nl (Kiki Jansen) Thu, 05 Sep 2019 16:40:15 +0200
Adviseur Ruimtelijke Ontwikkeling https://personato.nl/vacatures/adviseur-ruimtelijke-ontwikkeling-1 https://personato.nl/vacatures/adviseur-ruimtelijke-ontwikkeling-1

Ben jij thuis in de ruimtelijke ordening en wil je deze kennis graag inzetten voor ontwikkelingen in de agrarische sector en het landelijk gebied? Reageer dan snel op deze uitdagende functie!

Consultant: Laure van de Griend//l.vandegriend@personato.nl]]>
l.vandegriend@personato.nl (Laure van de Griend) Mon, 02 Sep 2019 12:10:21 +0200
Supervisor Expeditie https://personato.nl/vacatures/supervisor-expeditie https://personato.nl/vacatures/supervisor-expeditie

Ben jij op zoek naar een leidinggevende functie waarin je je passie voor mensen en transport kunt combineren? Denk jij in oplossingen en ben je doelgericht? Dan is de functie als Supervisor Expeditie echt iets voor jou!

Consultant: Loes Duffhues//l.duffhues@personato.nl]]>
l.duffhues@personato.nl (Loes Duffhues) Thu, 29 Aug 2019 11:00:10 +0200
Supervisor Inbound https://personato.nl/vacatures/supervisor-inbound https://personato.nl/vacatures/supervisor-inbound

Heb jij een aantal jaren ervaring als leidinggevende in een logistieke omgeving en ben jij toe aan een nieuwe stap in je carriere? Lees dan snel verder voor de vacature van Supervisor Inbound! 

Consultant: Loes Duffhues//l.duffhues@personato.nl]]>
l.duffhues@personato.nl (Loes Duffhues) Thu, 29 Aug 2019 10:50:08 +0200
Teamleider Glastuinbouw https://personato.nl/vacatures/teamleider-glastuinbouw https://personato.nl/vacatures/teamleider-glastuinbouw

Neem jij graag het initiatief, heb je groene vingers en vind jij het leuk om de hele dag tussen de chrysanten te werken? Dan zoeken we jou!

Consultant: Martijn de Bruijn//m.debruijn@personato.nl]]>
m.debruijn@personato.nl (Martijn de Bruijn) Thu, 22 Aug 2019 16:30:09 +0200
Teeltmanager https://personato.nl/vacatures/teeltmanager https://personato.nl/vacatures/teeltmanager

Heb jij ervaring als teelmanager? Ben jij een leidinggevende die praktisch, gestructureerd en zelfstandig te werk gaat? En heb je daarnaast een passie voor planten?

Lees dan snel verder!

Consultant: Laure van de Griend//l.vandegriend@personato.nl]]>
l.vandegriend@personato.nl (Laure van de Griend) Thu, 22 Aug 2019 09:00:18 +0200
Junior Adviseur Agrarische Wet- en Regelgeving https://personato.nl/vacatures/junior-adviseur-wet-en-regelgeving https://personato.nl/vacatures/junior-adviseur-wet-en-regelgeving

Wil jij werken in een afwisselende functie in de agrarische sector? Voel jij je thuis in een informele, gedreven werkomgeving? En ben je daarnaast analytisch en doelgericht?

Dan ben jij diegene waar wij naar op zoek zijn!

Consultant: Laure van de Griend//l.vandegriend@personato.nl]]>
l.vandegriend@personato.nl (Laure van de Griend) Tue, 06 Aug 2019 15:00:08 +0200