Personato Vacatures | 500+ | Direct solliciteren https://personato.nl/vacatures/zoeken?q=&job_types%5B0%5D=Agri%20en%20Food&salary_range=0&sort=publication_date_desc&format=feed Fri, 24 May 2019 14:46:52 +0200 Symfony https://personato.nl/app/assets/img/logo.png Personato Vacatures | 500+ | Direct solliciteren https://personato.nl nl-nl Fri, 24 May 2019 14:46:52 +0200 Junior Trader https://personato.nl/vacatures/junior-trader-1 https://personato.nl/vacatures/junior-trader-1

Are you interested in sales and do you like to negotiate about prices? Are you looking for a challenging position within a dynamic and fastgrowing international trading company? Due to fast growth Numidia is looking for a enthusiastic and result-driven Junior International Trader!

Consultant: Abe Stiphout//a.stiphout@personato.nl]]>
a.stiphout@personato.nl (Abe Stiphout) Thu, 23 May 2019 11:30:12 +0200
Accountmanager 'Groene' sector https://personato.nl/vacatures/accountmanager-groene-sector https://personato.nl/vacatures/accountmanager-groene-sector

Ben jij een echte verkoper en heb je affiniteit met techniek, in combinatie met de 'Groene' sector? Dan is dit de uitdaging voor jou!

Consultant: Joep Ghielen//j.ghielen@personato.nl]]>
j.ghielen@personato.nl (Joep Ghielen) Mon, 20 May 2019 11:40:12 +0200
Accountmanager Agrarisch https://personato.nl/vacatures/accountmanager-agrarisch https://personato.nl/vacatures/accountmanager-agrarisch

Ben jij een echte verkoper en heb je daarnaast affiniteit met techniek in combinatie met de agrarische sector? Dan is dit de uitdaging voor jou!

Consultant: Joep Ghielen//j.ghielen@personato.nl]]>
j.ghielen@personato.nl (Joep Ghielen) Mon, 20 May 2019 10:30:10 +0200
HBO/WO starters Agri & Food https://personato.nl/vacatures/hbo-wo-starters-agri-food https://personato.nl/vacatures/hbo-wo-starters-agri-food

Personato is voor meerdere opdrachtgevers voortdurend op zoek naar talenten. Ben jij een starter op de arbeidsmarkt en heb jij net een HBO- of WO diploma gerelateerd aan de agri of food sector behaald ? Dan hebben wij kansen voor jou! Reageer direct bij Personato!

Consultant: Abe Stiphout//a.stiphout@personato.nl]]>
a.stiphout@personato.nl (Abe Stiphout) Wed, 22 May 2019 13:50:05 +0200
Marketing & Communicatie Professional https://personato.nl/vacatures/marketing-communicatie-professional https://personato.nl/vacatures/marketing-communicatie-professional

Wil je graag werken in een bedrijf waar men samen beter wil presteren? En wil jij de marketing- en communicatiestrategie en propositie van Voergroep Zuid bepalen? Reageer snel! 

Consultant: Caspar Kipp//c.kipp@personato.nl]]>
c.kipp@personato.nl (Caspar Kipp) Fri, 10 May 2019 16:30:09 +0200
International Trader https://personato.nl/vacatures/international-trader-1 https://personato.nl/vacatures/international-trader-1

Ben jij commercieel en onderhandel jij op vakantie ook altijd voor de laagste prijs ? Werk jij het liefste in een dynamische omgeving waar jij jezelf kunt bewijzen? Dan past de vacature als international trader goed bij jou!

Consultant: Laure van de Griend//l.vandegriend@personato.nl]]>
l.vandegriend@personato.nl (Laure van de Griend) Fri, 17 May 2019 09:40:15 +0200
Productie Planner https://personato.nl/vacatures/planner-1 https://personato.nl/vacatures/planner-1

Ben jij een doelgericht, communicatief en kwaliteitsgericht? ASF in Helenaveen zoekt een kwaliteitsplanner! Lijkt je dit interessant? Lees snel verder..

Consultant: Abe Stiphout//a.stiphout@personato.nl]]>
a.stiphout@personato.nl (Abe Stiphout) Tue, 12 Mar 2019 10:30:08 +0100
Keurmeester https://personato.nl/vacatures/keurmeester https://personato.nl/vacatures/keurmeester

Wil je werken binnen een snel groeiende en innovatieve organisatie? Krijg je energie van het keuren van verschillende soorten (zacht) fruit? Lees dan snel verder…

Consultant: Abe Stiphout//a.stiphout@personato.nl]]>
a.stiphout@personato.nl (Abe Stiphout) Mon, 11 Mar 2019 14:50:15 +0100