Personato Vacatures | 500+ | Direct solliciteren https://personato.nl/vacatures/zoeken?q=&job_types%5B0%5D=Marketing%20en%20E-commerce&salary_range=0&sort=publication_date_desc&format=feed Fri, 24 May 2019 15:55:46 +0200 Symfony https://personato.nl/app/assets/img/logo.png Personato Vacatures | 500+ | Direct solliciteren https://personato.nl nl-nl Fri, 24 May 2019 15:55:46 +0200 Marketing Specialist https://personato.nl/vacatures/marketing-specialist https://personato.nl/vacatures/marketing-specialist

De leukste vacature die je deze week zal zien is die van Marketing Specialist bij Acer in Den Bosch. Nieuwsgierig of geïnteresseerd? Reageer dan direct!

Consultant: Caspar Kipp//c.kipp@personato.nl]]>
c.kipp@personato.nl (Caspar Kipp) Thu, 23 May 2019 11:11:26 +0200
Online Marketeer https://personato.nl/vacatures/online-marketeer-5 https://personato.nl/vacatures/online-marketeer-5

Kent de digitale wereld geen geheimen meer voor jou? En wil jij een bijdrage leveren aan onze groei? Dan ben jij bij ons aan het juiste adres! Als ervaren Online Marketeer weet jij Personato nog sterker op de kaart te zetten, door de juiste online kanalen in te zetten. Jij draait je hand niet om voor Google Adwords, Google Analytics en social advertising. Je bent daarbij ook verantwoordelijk voor onze website. Als dé online expert maak je deel uit van ons vierkoppige marketingteam!

Consultant: Sigi Scheepers//s.scheepers@personato.nl]]>
s.scheepers@personato.nl (Sigi Scheepers) Mon, 13 May 2019 12:00:18 +0200
Marketing & Communicatie Professional https://personato.nl/vacatures/marketing-communicatie-professional https://personato.nl/vacatures/marketing-communicatie-professional

Wil je graag werken in een bedrijf waar men samen beter wil presteren? En wil jij de marketing- en communicatiestrategie en propositie van Voergroep Zuid bepalen? Reageer snel! 

Consultant: Caspar Kipp//c.kipp@personato.nl]]>
c.kipp@personato.nl (Caspar Kipp) Fri, 10 May 2019 16:30:09 +0200
Campagne Marketeer https://personato.nl/vacatures/campagne-marketeer https://personato.nl/vacatures/campagne-marketeer

Ben jij scherp op deadlines, creatief in de uitvoering, en heb je een passie voor Food of Retail? Dan ben jij de nieuwe Campagne Marketeer bij Jan Linders!

Consultant: Caspar Kipp//c.kipp@personato.nl]]>
c.kipp@personato.nl (Caspar Kipp) Thu, 02 May 2019 19:20:09 +0200
Content Marketeer https://personato.nl/vacatures/content-marketeer https://personato.nl/vacatures/content-marketeer

Heb jij minimaal één jaar werkervaring op het gebied van content en ben je op zoek naar een nieuwe baan? Solliciteer dan snel, wie weet helpen wij je aan een nieuwe uitdaging!

Consultant: Caspar Kipp//c.kipp@personato.nl]]>
c.kipp@personato.nl (Caspar Kipp) Tue, 04 Sep 2018 09:40:05 +0200
Product Specialist https://personato.nl/vacatures/product-specialist https://personato.nl/vacatures/product-specialist

Ben jij nét klaar met je studie, en zit je vol energie om het beste uit je carriere te halen? Check dan deze kans bij Kärcher!

Consultant: Caspar Kipp//c.kipp@personato.nl]]>
c.kipp@personato.nl (Caspar Kipp) Wed, 20 Mar 2019 09:30:06 +0100
Data Architect https://personato.nl/vacatures/data-architect https://personato.nl/vacatures/data-architect

Ben jij dé expert op het gebied van data, kun jij met vrijheid en verantwoordelijkheid omgaan en heb je een sterke visie op welke manier data gebruikt moet worden om Wiltec te helpen groeien? Reageer dan nu en misschien ben jij wel de nieuwe Data Architect bij deze groothandel in Uden!
 

Consultant: Lars de Jonge//l.dejonge@personato.nl]]>
l.dejonge@personato.nl (Lars de Jonge) Fri, 18 Jan 2019 16:30:15 +0100
Business Analist E-Commerce https://personato.nl/vacatures/business-analist-e-commerce https://personato.nl/vacatures/business-analist-e-commerce

Heb jij de nodige ervaring met het analyseren van klantdata en vind je het gaaf om je team te voeden om samen tot grote successen te komen? Lees dan snel verder!

Consultant: Caspar Kipp//c.kipp@personato.nl]]>
c.kipp@personato.nl (Caspar Kipp) Wed, 13 Feb 2019 16:50:04 +0100