Personato Vacatures | 500+ | Direct solliciteren https://personato.nl/vacatures/zoeken?q=&job_types%5B0%5D=Marketing%20en%20E-commerce&salary_range=0&sort=publication_date_desc&format=feed Thu, 21 Mar 2019 21:37:08 +0100 Symfony https://personato.nl/app/assets/img/logo.png Personato Vacatures | 500+ | Direct solliciteren https://personato.nl nl-nl Thu, 21 Mar 2019 21:37:08 +0100 Product Specialist https://personato.nl/vacatures/product-specialist https://personato.nl/vacatures/product-specialist

Ben jij nét klaar met je studie, en zit je vol energie om het beste uit je carriere te halen? Check dan deze kans bij Kärcher!

Consultant: Caspar Kipp//c.kipp@personato.nl]]>
c.kipp@personato.nl (Caspar Kipp) Wed, 20 Mar 2019 09:30:06 +0100
E-commerce Specialist https://personato.nl/vacatures/e-commerce-specialist https://personato.nl/vacatures/e-commerce-specialist

Werken in een dynamisch marketing team als E-commerce Specialist? Dit is je kans!

Consultant: Caspar Kipp//c.kipp@personato.nl]]>
c.kipp@personato.nl (Caspar Kipp) Tue, 19 Mar 2019 17:00:07 +0100
Data Architect https://personato.nl/vacatures/data-architect https://personato.nl/vacatures/data-architect

Ben jij dé expert op het gebied van data, kun jij met vrijheid en verantwoordelijkheid omgaan en heb je een sterke visie op welke manier data gebruikt moet worden om Wiltec te helpen groeien? Reageer dan nu en misschien ben jij wel de nieuwe Data Architect bij deze groothandel in Uden!
 

Consultant: Lars de Jonge//l.dejonge@personato.nl]]>
l.dejonge@personato.nl (Lars de Jonge) Fri, 18 Jan 2019 16:30:15 +0100
Online Designer https://personato.nl/vacatures/online-designer https://personato.nl/vacatures/online-designer

Heb jij een passie voor mode en heb jij je sporen verdiend op het gebied van Online Design? Lees dan snel verder!

Consultant: Luuk van Dieten//l.vandieten@personato.nl]]>
l.vandieten@personato.nl (Luuk van Dieten) Thu, 08 Nov 2018 14:50:07 +0100
Product Manager https://personato.nl/vacatures/product-manager-3 https://personato.nl/vacatures/product-manager-3

Ben jij als Product Manager op zoek naar een dynamische en inspirerende omgeving, waar je met jouw kennis écht impact kan hebben? Check dan deze vacature bij AOPEN in Rosmalen!

Consultant: Caspar Kipp//c.kipp@personato.nl]]>
c.kipp@personato.nl (Caspar Kipp) Tue, 19 Feb 2019 16:40:13 +0100
Business Analist E-Commerce https://personato.nl/vacatures/business-analist-e-commerce https://personato.nl/vacatures/business-analist-e-commerce

Heb jij de nodige ervaring met het analyseren van klantdata en vind je het gaaf om je team te voeden om samen tot grote successen te komen? Lees dan snel verder!

Consultant: Luuk van Dieten//l.vandieten@personato.nl]]>
l.vandieten@personato.nl (Luuk van Dieten) Wed, 13 Feb 2019 16:50:04 +0100
Scrum Master https://personato.nl/vacatures/scrum-master https://personato.nl/vacatures/scrum-master

Ben jij een IT Projectmanager die het leuk vindt om projecten te coördineren en de ontwikkelteams van Coop aan te sturen? Werk je gestructureerd en heb je al enige ervaring met Scrum? Coop Supermarkten is dan op zoek naar jou! 

Consultant: Luuk Bongers//l.bongers@personato.nl]]>
l.bongers@personato.nl (Luuk Bongers) Tue, 12 Feb 2019 11:10:25 +0100
E-Commerce Marketeer https://personato.nl/vacatures/e-commerce-marketeer-2 https://personato.nl/vacatures/e-commerce-marketeer-2

Heb jij de nodige ervaring opgedaan in E-Commerce en wil je werken voor een snelgroeiend Nederlands A-merk? Lees dan snel verder!

Consultant: Luuk van Dieten//l.vandieten@personato.nl]]>
l.vandieten@personato.nl (Luuk van Dieten) Tue, 12 Feb 2019 08:50:14 +0100