Personato Vacatures | 500+ | Direct solliciteren https://personato.nl/vacatures/zoeken?q=&job_types%5B0%5D=Sales&salary_range=0&sort=publication_date_desc&format=feed Sun, 15 Sep 2019 18:50:57 +0200 Symfony https://personato.nl/app/assets/img/logo.png Personato Vacatures | 500+ | Direct solliciteren https://personato.nl nl-nl Sun, 15 Sep 2019 18:50:57 +0200 Bid Manager https://personato.nl/vacatures/bid-manager-1 https://personato.nl/vacatures/bid-manager-1

Heb jij enkele jaren werkervaring als Bid Manager en/of ben jij ervaren in het schrijven van commerciële stukken? Ben jij analytisch ingesteld en kun je omgaan met deadlines? Bekijk dan de rol als Bid Manager bij Office Depot!

Consultant: Willem Peters//w.peters@personato.nl]]>
w.peters@personato.nl (Willem Peters) Thu, 05 Sep 2019 17:20:12 +0200
Online Marketeer https://personato.nl/vacatures/online-marketeer-6 https://personato.nl/vacatures/online-marketeer-6

Ben jij dé starter in de (online) marketingwereld die wij zoeken? Ben jij op zoek naar je eerste stap op de arbeidsmarkt? Neem dan contact met ons op en wij vertellen je meer over de mogelijkheden!

Consultant: Willem Peters//w.peters@personato.nl]]>
w.peters@personato.nl (Willem Peters) Thu, 05 Sep 2019 15:40:08 +0200
Account manager Washroom https://personato.nl/vacatures/account-manager-washroom https://personato.nl/vacatures/account-manager-washroom

Voor WEPA Nederland BV zijn we op zoek naar een enthousiaste en gedreven Account manager Washroom welke zich bezig gaat houden met het binnen halen van middelgrote bedrijven en openingen gaat creëren bij grote bedrijven. Ben jij gedreven, enthousiast en bezit jij het juiste doorzettingsvermogen? Reageer dan meteen op deze vacature!

Consultant: Willem Peters//w.peters@personato.nl]]>
w.peters@personato.nl (Willem Peters) Wed, 04 Sep 2019 09:30:11 +0200
Sales Trainee https://personato.nl/vacatures/sales-trainee-1 https://personato.nl/vacatures/sales-trainee-1

Ben je iemand die het niet uitmaakt of je nu fietsen, containers of pennen moet verkopen? Kom je terug van een reis of werk je als barkeeper in de kroeg, maar weet jij mensen te enthousiasmeren en heb je de juiste skills om iets te verkopen? Schroom dan niet langer en solliciteer op deze job!

Consultant: Gijs Coenders//g.coenders@personato.nl]]>
g.coenders@personato.nl (Gijs Coenders) Mon, 22 Jul 2019 14:10:19 +0200
Sales Support https://personato.nl/vacatures/sales-support-1 https://personato.nl/vacatures/sales-support-1

Ben jij op zoek naar een verdiepende Sales Support rol en heb je interesse in een stuk analyse en/of marketing? Wil je graag binnen een interantionaal familiebedrijf werkzaam zijn en mee kunnen denken in verbeterprocessen? Wacht dan niet langer en plaats hier jouw sollicitatie!

Consultant: Bart Westerlaken//b.westerlaken@personato.nl]]>
b.westerlaken@personato.nl (Bart Westerlaken) Thu, 29 Aug 2019 14:30:11 +0200
Accountmanager https://personato.nl/vacatures/accountmanager-8 https://personato.nl/vacatures/accountmanager-8

Spirotech is op zoek naar een Accountmanager met technische affintiteit, interesse en een netwerk binnen de (installatiebranche) utiliteitsbouw. Ben jij iemand die ondernemd is en graag het bestaande klantenbestand verder wilt uitbreiden? Solliciteer dan op deze vacature!!

Consultant: Willem Peters//w.peters@personato.nl]]>
w.peters@personato.nl (Willem Peters) Wed, 28 Aug 2019 10:50:06 +0200
Contract Pricing Executive https://personato.nl/vacatures/contract-pricing-executive https://personato.nl/vacatures/contract-pricing-executive

Just finished your studies and looking for an analytical and commercial position? This might be your perfect start in your career !

Consultant: Daniel Gortz//d.gortz@personato.nl]]>
d.gortz@personato.nl (Daniel Gortz) Fri, 16 Aug 2019 13:50:06 +0200
Product Manager https://personato.nl/vacatures/product-manager-4 https://personato.nl/vacatures/product-manager-4

Werken als Product Manager bij een multinational, waar je iedere dag het verschil kan maken door midden in de markt te zitten? Dit is je kans!

Consultant: Joep Jacobs//j.jacobs@personato.nl]]>
j.jacobs@personato.nl (Joep Jacobs) Tue, 13 Aug 2019 14:00:21 +0200