Personato Vacatures | 500+ | Direct solliciteren https://personato.nl/vacatures/zoeken?sort=publication_date_desc&format=feed Wed, 12 Dec 2018 09:19:05 +0100 Symfony https://personato.nl/app/assets/img/logo.png Personato Vacatures | 500+ | Direct solliciteren https://personato.nl nl-nl Wed, 12 Dec 2018 09:19:05 +0100 Casemanager verzuim https://personato.nl/vacatures/casemanager-verzuim https://personato.nl/vacatures/casemanager-verzuim

Zien mensen jou stralen als je terug denkt aan de verschillende MKB(+) klanten die je deze week hebt bezocht? En wordt je gelukkig van de diversiteit aan verzuim opdrachten en projecten die je hebt uitgevoerd? Sluit je dan aan bij dit kantoor in Den Bosch! 

Consultant: Michelle Thijssen//m.thijssen@personato.nl]]>
m.thijssen@personato.nl (Michelle Thijssen) Tue, 11 Dec 2018 17:30:12 +0100
Project Manager NPI https://personato.nl/vacatures/project-manager-npi https://personato.nl/vacatures/project-manager-npi

Are you an ambitious and self-propelling Project Manager with good communication and organizational skills? Apply for Project Manager NPI at Kulicke & Soffa!

Consultant: Bart Bethlehem//b.bethlehem@personato.nl]]>
b.bethlehem@personato.nl (Bart Bethlehem) Mon, 10 Dec 2018 17:00:20 +0100
Data Specialist (24-32u) https://personato.nl/vacatures/data-specialist-24-32u https://personato.nl/vacatures/data-specialist-24-32u

Ben jij goed in het verzamelen van data en lijkt het je leuk om dit vervolgens te vertalen naar waardevolle business informatie? Lees dan snel verder!

Consultant: Luuk van Dieten//l.vandieten@personato.nl]]>
l.vandieten@personato.nl (Luuk van Dieten) Mon, 10 Dec 2018 16:40:07 +0100
Adviseur Akkerbouw https://personato.nl/vacatures/adviseur-akkerbouw https://personato.nl/vacatures/adviseur-akkerbouw

Ben jij op zoek naar een functie met veel ruimte voor eigen initiatief? Heb je verder ervaring in óf talent voor een adviserende functie en heb je kennis van de plantaardige sector? Reageer direct!

Consultant: Rob Deenen//r.deenen@personato.nl]]>
r.deenen@personato.nl (Rob Deenen) Mon, 10 Dec 2018 16:11:08 +0100
Product Adviseur https://personato.nl/vacatures/product-adviseur https://personato.nl/vacatures/product-adviseur

Heb jij ervaring en/of talent in advisering van producten in de tuin- akkerbouw sector? Reageer direct! Wij bieden je de mogelijkheid in gesprek te komen met een innovatieve maar regionale speler die haar sterke producten wereldwijd afzet. 

Consultant: Rob Deenen//r.deenen@personato.nl]]>
r.deenen@personato.nl (Rob Deenen) Mon, 10 Dec 2018 14:50:04 +0100
ICT Support Medewerker https://personato.nl/vacatures/ict-support-medewerker https://personato.nl/vacatures/ict-support-medewerker

Stroomt ICT bij jou door je aderen? En vind je het leuk om mensen te helpen? Wordt dan ICT Support Medewerker bij SIENN!

Consultant: Caspar Kipp//c.kipp@personato.nl]]>
c.kipp@personato.nl (Caspar Kipp) Mon, 10 Dec 2018 11:40:06 +0100
Adviseur Melkvee- en Geitenhouderij https://personato.nl/vacatures/adviseur-melkvee-en-geitenhouderij https://personato.nl/vacatures/adviseur-melkvee-en-geitenhouderij

Heb jij ervaring óf talent in advies? Heb je gevoel bij de veehouderijsector? En voel je je aangesproken door de bijgaande tekst? Laat Vitalvé onderdeel worden van jouw toekomst! Zoek voor vragen gerust contact met Rob Deenen. 

Consultant: Rob Deenen//r.deenen@personato.nl]]>
r.deenen@personato.nl (Rob Deenen) Mon, 10 Dec 2018 10:10:27 +0100
Resource Coördinator https://personato.nl/vacatures/resource-cooerdinator https://personato.nl/vacatures/resource-cooerdinator

Voel jij je al snel thuis in een industriële omgeving? Kun jij je afdeling voorzien van een strakke personeelsplanning en beschik jij over de kennis van arbeidswetgeving? Dan ben jij de Resource Coördinator die wij zoeken!

Consultant: Romy Rooijakkers//r.rooijakkers@personato.nl]]>
r.rooijakkers@personato.nl (Romy Rooijakkers) Sat, 08 Dec 2018 12:11:07 +0100