Personato Vacatures | 500+ | Direct solliciteren https://personato.nl/vacatures/zoeken?sort=publication_date_desc&format=feed Sat, 24 Aug 2019 05:24:56 +0200 Symfony https://personato.nl/app/assets/img/logo.png Personato Vacatures | 500+ | Direct solliciteren https://personato.nl nl-nl Sat, 24 Aug 2019 05:24:56 +0200 Expediteur https://personato.nl/vacatures/expediteur-6 https://personato.nl/vacatures/expediteur-6

De afgelopen jaren veel geleerd op het gebied van wegtransport, maar nog lang niet uitgeleerd? Wil jij juist jouw kennis verbreden richting Zee- en Luchtvracht? Dan is deze vacature voor Expediteur bij Seacon Logistics echt iets voor jou! 

Consultant: Loes Duffhues//l.duffhues@personato.nl]]>
l.duffhues@personato.nl (Loes Duffhues) Thu, 22 Aug 2019 10:20:05 +0200
Teamleider Glastuinbouw https://personato.nl/vacatures/teamleider-glastuinbouw https://personato.nl/vacatures/teamleider-glastuinbouw

Neem jij graag het initiatief, heb je groene vingers en vind jij het leuk om de hele dag tussen de chrysanten te werken? Dan zoeken we jou!

Consultant: Martijn de Bruijn//m.debruijn@personato.nl]]>
m.debruijn@personato.nl (Martijn de Bruijn) Thu, 22 Aug 2019 16:30:09 +0200
Supply Chain Planner https://personato.nl/vacatures/supply-chain-planner-17 https://personato.nl/vacatures/supply-chain-planner-17

Ben jij recentelijk afgestudeerd en op zoek naar een eerste uitdaging? Of heb jij juist een aantal jaren ervaring als Supply Chain Planner en kun jij een team naar een hoger niveau tillen? Reageer dan direct op de vacature voor Supply Chain Planner bij Xerox in Venray!

Consultant: Sven Zegers//s.zegers@personato.nl]]>
s.zegers@personato.nl (Sven Zegers) Thu, 22 Aug 2019 15:30:08 +0200
Teeltmanager https://personato.nl/vacatures/teeltmanager https://personato.nl/vacatures/teeltmanager

Heb jij ervaring als teelmanager? Ben jij een leidinggevende die praktisch, gestructureerd en zelfstandig te werk gaat? En heb je daarnaast een passie voor planten?

Lees dan snel verder!

Consultant: Laure van de Griend//l.vandegriend@personato.nl]]>
l.vandegriend@personato.nl (Laure van de Griend) Thu, 22 Aug 2019 09:00:18 +0200
Junior Assistent Audit https://personato.nl/vacatures/junior-assistent-audit https://personato.nl/vacatures/junior-assistent-audit

Daar heb je dan jaren hard voor gestudeerd! Eindelijk heb je je Master afgerond en nu wil je je kennis zo breed mogelijk in de praktijk zetten. Wij zoeken een pas afgestudeerde Junior Assistent Accountant die vanuit een goede basis zich wil ontwikkelen tot Registeraccountant.

Consultant: Luuk Snijders//l.snijders@personato.nl]]>
l.snijders@personato.nl (Luuk Snijders) Wed, 28 Feb 2018 11:55:00 +0100
Accountmanager Nijmegen https://personato.nl/vacatures/accountmanager-nijmegen https://personato.nl/vacatures/accountmanager-nijmegen

Beschik jij over een afgeronde hbo-opleiding, minimaal 3 jaar commerciële werkervaring en wil jij voor de marktleider werken op het gebied van intralogistiek? Reageer dan direct via b.westerlaken@personato.nl of 06-15339580.

Consultant: Bart Westerlaken//b.westerlaken@personato.nl]]>
b.westerlaken@personato.nl (Bart Westerlaken) Wed, 21 Aug 2019 09:50:09 +0200
Projectleider planmatig onderhoud https://personato.nl/vacatures/projectleider-planmatig-onderhoud https://personato.nl/vacatures/projectleider-planmatig-onderhoud

Ben jij onze Projectleider – planmatig onderhoud die de perfecte woonomgeving weet te creëren en wil jij werken met veel vrijheid en flexibiliteit? Solliciteer dan nu bij het gezellige Brabants vastgoedonderhoudsbedrijf Van Der Meijs.

Consultant: Ian Baetsen//i.baetsen@personato.nl]]>
i.baetsen@personato.nl (Ian Baetsen) Wed, 21 Aug 2019 14:40:04 +0200
Tendermanager - Planvormer (RGS) https://personato.nl/vacatures/tendermanager-planvormer-rgs https://personato.nl/vacatures/tendermanager-planvormer-rgs

Ben jij een succesvolle schrijver en weet jij als Tendermanager – Planvormer (RGS) klantwensen te vertalen naar oplossingen en doordachte scenario’s uit te werken? Hou jij van winnen en van friet op vrijdag?Solliciteer dan vandaag nog bij dit gezellige Brabants vastgoedonderhoudsbedrijf.

Consultant: Ian Baetsen//i.baetsen@personato.nl]]>
i.baetsen@personato.nl (Ian Baetsen) Wed, 21 Aug 2019 14:40:08 +0200