Personato Vacatures | 500+ | Direct solliciteren https://personato.nl/vacatures/zoeken?sort=publication_date_desc&format=feed Fri, 19 Apr 2019 01:06:10 +0200 Symfony https://personato.nl/app/assets/img/logo.png Personato Vacatures | 500+ | Direct solliciteren https://personato.nl nl-nl Fri, 19 Apr 2019 01:06:10 +0200 Data Integratie Consultant https://personato.nl/vacatures/data-integratie-consultant https://personato.nl/vacatures/data-integratie-consultant

Vind jij het leuk om de koppeling te maken tussen software van IT&Care en HR-systemen en veel contact te hebben met klanten en collega’s? En wil je werken binnen een professionele organisatie, waar onderling veel gelachen wordt? Reageer dan nu en wie weet ben jij de nieuwe Data Integratie Consultant!

Consultant: Lars de Jonge//l.dejonge@personato.nl]]>
l.dejonge@personato.nl (Lars de Jonge) Mon, 18 Mar 2019 15:10:37 +0100
Inside Sales Engineer https://personato.nl/vacatures/inside-sales-specialist https://personato.nl/vacatures/inside-sales-specialist

Werk jij graag werken binnen een internationaal familiebedrijf en kan jij goed de connectie leggen tussen techniek en sales? Geeft een dynamische omgeving een juiste boost aan jouw werkzaamheden en spreek je naast Nederlands ook Engels en Duits? Solliciteer dan direct!

Consultant: Bart Westerlaken//b.westerlaken@personato.nl]]>
b.westerlaken@personato.nl (Bart Westerlaken) Fri, 05 Apr 2019 15:20:04 +0200
Senior Projectleider Renovatie & Onderhoud (Nijmegen) https://personato.nl/vacatures/senior-projectleider-renovatie-onderhoud https://personato.nl/vacatures/senior-projectleider-renovatie-onderhoud

Ben jij onze Sr. Projectleider Renovatie & Onderhoud en toe aan een volgende stap of nieuwe baan in je carrière? Wil jij als allrounder in vrijheid en met veel afwisseling werken aan de mooiste projecten in de regio?

Solliciteer dan snel op deze functie.

Consultant: Ian Baetsen//i.baetsen@personato.nl]]>
i.baetsen@personato.nl (Ian Baetsen) Thu, 18 Apr 2019 13:50:06 +0200
Senior Projectleider Renovatie & Onderhoud ('s-Hertogenbosch) https://personato.nl/vacatures/senior-projectleider-renovatie-onderhoud-regio-s-hertogenbosch https://personato.nl/vacatures/senior-projectleider-renovatie-onderhoud-regio-s-hertogenbosch

Toe aan een nieuwe baan als Sr. Projectleider Renovatie & Onderhoud? Wil jij als allrounder in vrijheid en met veel afwisseling werken aan de mooiste projecten in de regio?

Solliciteer dan op deze functie bij een echt Brabants bouwbedrijf.

Consultant: Ian Baetsen//i.baetsen@personato.nl]]>
i.baetsen@personato.nl (Ian Baetsen) Thu, 18 Apr 2019 14:00:22 +0200
Werkvoorbereider - Calculator https://personato.nl/vacatures/projectcooerdinator-mutatie https://personato.nl/vacatures/projectcooerdinator-mutatie

Werk jij graag aan de mooie en gevarieerde projecten in de regio bij een Brabants Bouwbedrijf?  Dan ben jij onze Projectcoördinator Mutatie.

Consultant: Ian Baetsen//i.baetsen@personato.nl]]>
i.baetsen@personato.nl (Ian Baetsen) Thu, 18 Apr 2019 15:00:21 +0200
Senior Werkvoorbereider - Bedrijfsbureau https://personato.nl/vacatures/senior-werkvoorbereider-bedrijfsbureau https://personato.nl/vacatures/senior-werkvoorbereider-bedrijfsbureau

Ben jij onze Sr. Werkvoorbereider - bedrijfsbureau en toe aan een volgende carrièrestap of nieuwe baan? Wil jij als allrounder werken aan de mooiste projecten in de regio?

Solliciteer dan snel op deze functie.

Consultant: Ian Baetsen//i.baetsen@personato.nl]]>
i.baetsen@personato.nl (Ian Baetsen) Thu, 18 Apr 2019 14:30:07 +0200
Projectleider Renovatie & Onderhoud (Eindhoven) https://personato.nl/vacatures/projectleider-renovatie-onderhoud-eindhoven https://personato.nl/vacatures/projectleider-renovatie-onderhoud-eindhoven

Ben jij onze Projectleider Renovatie & Onderhoud en toe aan een volgende stap in je carrière? Wil jij jezelf nog ontwikkelen en groeien naar senior projectleider, dan is dit je kans.

Reageer dan vandaag nog op deze functie.

Consultant: Ian Baetsen//i.baetsen@personato.nl]]>
i.baetsen@personato.nl (Ian Baetsen) Thu, 18 Apr 2019 14:20:09 +0200
Supervisor Outbound https://personato.nl/vacatures/supervisor-outbound https://personato.nl/vacatures/supervisor-outbound Heb je de afgelopen 3-5 jaar ervaring opgedaan als teamleider in een warehouse omgeving en ben je toe aan een volgende stap? Wil je daarnaast niet meer in ploegen werken maar lekker in dagdienst? Lees dan snel verder voor de vacature van Supervisor Outbound bij Vivara/CJ Wildbirds in Venray!Consultant: Loes Duffhues//l.duffhues@personato.nl]]> l.duffhues@personato.nl (Loes Duffhues) Thu, 18 Apr 2019 08:00:15 +0200