Personato Vacatures | 500+ | Direct solliciteren https://personato.nl/vacatures/zoeken?sort=publication_date_desc&format=feed Thu, 27 Jun 2019 09:07:07 +0200 Symfony https://personato.nl/app/assets/img/logo.png Personato Vacatures | 500+ | Direct solliciteren https://personato.nl nl-nl Thu, 27 Jun 2019 09:07:07 +0200 Expediteur https://personato.nl/vacatures/expediteur-4 https://personato.nl/vacatures/expediteur-4

Wil je geen uitdagende baan? Dan is deze vacature niks voor jou! Zoek jij daarentegen een nieuw avontuur in de unieke combinatie van logistiek, commercie en sport dan is de functie als Expediteur jou op het lijf geschreven. Personato is namelijk op zoek naar een nieuwe Expediteur voor GEBA Trans. Interesse? Reageer dan nu!

Consultant: Sven Zegers//s.zegers@personato.nl]]>
s.zegers@personato.nl (Sven Zegers) Fri, 26 Apr 2019 15:00:18 +0200
Kantoorleider Wolters Advies https://personato.nl/vacatures/kantoorleider-wolters-advies https://personato.nl/vacatures/kantoorleider-wolters-advies

Ben je op zoek naar een nieuwe uitdaging? Personato is voor Wolters Advies op zoek naar een Kantoorleider waar je verantwoordelijk bent voor advisering van klein zakelijke verzekeringen en/of hypotheken. Ben je in het bezit van de gevraagde diploma's en heb jij ervaring in een soortgelijke functie of juist niet en wil je hier naar toe groeien? Neem dan snel contact op!

Consultant: Melvin van Lankveld//m.vanlankveld@personato.nl]]>
m.vanlankveld@personato.nl (Melvin van Lankveld) Wed, 26 Jun 2019 16:00:08 +0200
Hypotheekadviseur https://personato.nl/vacatures/hypotheekadviseur-1 https://personato.nl/vacatures/hypotheekadviseur-1

Ben je op zoek naar een nieuwe uitdaging? Personato is voor Wolters Advies op zoek naar een Hypotheekadviseur die in de toekomst wellicht de stap wil maken naar financieel planner. Ben je in het bezit van de gevraagde dipoma's en heb jij ervaring in een soortgelijke functie of juist niet en wil je hier naar toe groeien? Neem dan snel contact op!

Consultant: Melvin van Lankveld//m.vanlankveld@personato.nl]]>
m.vanlankveld@personato.nl (Melvin van Lankveld) Wed, 26 Jun 2019 16:10:20 +0200
Senior Belastingadviseur https://personato.nl/vacatures/senior-belastingadviseur https://personato.nl/vacatures/senior-belastingadviseur

Rühl Haegens Molenaar groeit! En daarom zijn we op zoek naar een ervaren belastingadviseur! Interesse? Stuur me een berichtje! 

Consultant: Luuk Snijders//l.snijders@personato.nl]]>
l.snijders@personato.nl (Luuk Snijders) Tue, 25 Jun 2019 14:20:12 +0200
Assistent Accountant https://personato.nl/vacatures/assistent-accountant-6 https://personato.nl/vacatures/assistent-accountant-6

Ben je toe aan een 2e stap in je carrière? Rühl Haegens Molenaar is op zoek naar een resultaat- en klantgerichte assistent accountant. Benieuwd naar de organisatie? Ik vertel je er graag meer over! 

Consultant: Luuk Snijders//l.snijders@personato.nl]]>
l.snijders@personato.nl (Luuk Snijders) Tue, 25 Jun 2019 14:20:15 +0200
Klantadviseur SNS Groesbeek https://personato.nl/vacatures/klantadviseur-sns-groesbeek https://personato.nl/vacatures/klantadviseur-sns-groesbeek

Jij wordt het gezicht van SNS Bank Boxmeer! Jij zorgt dat iedere klant zich op zijn gemak voelt en van het beste advies wordt voorzien. Zowel telefonisch als face 2 face beantwoord je alle klantvragen en zorg je ervoor dat elke klant als ambassadeur weer naar buiten gaat. Kunnen wij op jou rekenen? 

Consultant: Melvin van Lankveld//m.vanlankveld@personato.nl]]>
m.vanlankveld@personato.nl (Melvin van Lankveld) Tue, 25 Jun 2019 11:11:29 +0200
Teamleider Operations Regio Utrecht https://personato.nl/vacatures/teamleider-operations-regio-utrecht https://personato.nl/vacatures/teamleider-operations-regio-utrecht

Ben jij op zoek naar een nieuwe uitdaging waarin je elke dag bezig kunt zijn met het coördineren van de dagelijkse werkzaamheden van teams op diverse locaties en wil jij fungeren als sparringspartner voor de Manager Car Park Operations (CPO) Oost. Dan is dit de kans voor jou!

Consultant: Romy Rooijakkers//r.rooijakkers@personato.nl]]>
r.rooijakkers@personato.nl (Romy Rooijakkers) Tue, 25 Jun 2019 15:40:12 +0200
Recruitment Consultant Logistiek https://personato.nl/vacatures/recruitment-consultant-logistiek https://personato.nl/vacatures/recruitment-consultant-logistiek

Kom jij snel eens kennismaken met Sven en Loes? Stuur je CV en wie weet zien we jou snel.

We kijken uit naar je komst! 

Consultant: Inge de Fost//i.defost@personato.nl]]>
i.defost@personato.nl (Inge de Fost) Tue, 25 Jun 2019 10:20:09 +0200